Výcvik psů na Malenivách

MALENIVY - hlavní zaměření je na výcvik psů. Máme zde mnoho aktivit, kde si nejen vycvičíte svého pejska, nebo s ním zažijete zábavu v podobě psího sportu, či závodů, ale také si duševně odpočinete a najdete nové přátelé, nový směr života a poznáte podobně bláznivé lidi, kteří mají stejnou slabost jako vy.

Je to láska ke psům.

Výcvik psů na Malenivách neznamená jen to, že bude umět váš pes povely, ale také se z vás stane dobrý vůdce, který bude umět sebevědomě reagovat v nečekaných situacích.

 

Proč je dobré chodit se psem na cvičák?

  • Společně stráveným časem při tréninku lépe porozumíte chování svého psa a můžete lépe předvídat jeho reakce.

  • Mít vycvičeného psa znamená absolutní svobodu pro vás a pro něj po celý zbytek jeho života.

  • Naučíte se předvídat a dobře řešit krizové situace a zvýšíte tím bezpečnost svou i svého psa.

 

 

Proč si vybrat výcvik zrovna v Malenivách?

  • Cvičením psů se zabýváme přes 17 let, za tuto dobu prošlo úspěšně našima rukama přes 2000 psů. Hodiny vedou zkušení lektoři.​

  • Hodiny probíhají kousek od Karlových Varů (cca 3 km) v krásném klidném prostředí uprostřed přírody. Celý areál je oplocený s možností parkování hned vedle.

  • Výcvik probíhá za přátelské atmosféry. Najdete zde fajn lidi, kteří mají společnou lásku ke psům jako vy.

  • ​Výcvik probíhá ve skupině max. 3 až 4 psů a jejich páníčků. Lektoři mají tedy dostatek času se vám věnovat.

  • ​Kromě výcviku můžete navštěvovat i další aktivity, které pro vás pořádáme - například FlyballDog DancingPachové práce, závody nebo vycházky.

Cena

Cena kurzu je 220 Kč za hodinu. Hodina trvá 45 minut. Kurz stojí 2 200 Kč/ 10 hodin. V případě dlouhodobějšího výcviku je cena nižší, další ceny jsou uvedeny v Ceníku.

Jak a kdy začít s výcvikem?

  • Cvičit je možné začít se psem už od 3 měsíců stáří.

  • Kontaktujte nás na uvedených telefonních kontaktech.

Proč cvičit psa

Bezpečnost

Pro pocit čistoty a bezpečí nejen, když máte své dny, ale tak nějak celkově. Vycvičený pes Vás bude poslouchat na slovo a nejen, že nikoho nepokouše, ale když mu obléknete smoking, může obsluhovat vaše hosty na banketu. Až tak bude vycvičený.

Volnost, pohodlí

Ovladatelného psa můžete pustit z vodítka. On si skočí v parku na pivo a vy si můžete přečíst knížku, aniž byste se báli o bezpečenost vaší, psa i vašeho okolí.

Posílení vztahu se psem

Společně strávený čas při výcviku prohloubí vaše pouto a stanou se z Vás nerozluční přátelé. Doporučujeme však rovněž si pořidit lidské přátele, jelikož nechcete být v okolí známí jako ten podivín, co se přátelí se psem.

Jednoduchost

​Cvičit psa je mnohem jednodušší, než cvičit dikobraze. Jestliže nemáte přehnané ambice vycvičit dikobraze, je vycvičení psa přesně pro vás. Nic náročného.