Psí triky

Co jsou psí triky?

Můžeme to nazvat i Dog Dancing a nebo psí hrátky. Pejsek se učí zábavným kouskům, které miluje.  

Pro koho jsou psí triky?

Pro každého. Tato zábava je opravdu pro každého psa i člověka. Upevňuje se zde vztah mezi psem a jeho páníčkem. Velice doporučujeme pro děti, které si díky této aktivitě upevní vztah se svým čtyřnohým přiítelem. 

Proč učit psí triky?

Trénováním různých psích kousků zaženete dlouhou chvíli a vnesete do stereotypu něco nového. Každý z vás má nějakou zálibu či koníčka, tak proč by nemohl i váš pes docházet na kroužek? Psí hlavolamy

Co jsou hlavolamy?

Skvělé řešení jak zabavit psa, jak rozvíjet jeho smysly a hlavně jak přimět mozek k činnosti. Díky tomu je možné odbourat některé strachy a nejistotu psa. I pár minut denně stačí k dosáhnutí mentálního uspokojení.

Pro koho je hlavolam?

Tato aktivita je naprosto pro všechny rasy, velikosti, ale ani věk není překážkou. Také je vhodný jak pro mladé lidi, tak i pro seniory.

Hlavolamy jsou výborné pro psí důchodce, kterým již mozek pracuje pomaleji, a tímto způsobem ho stále udržují v kondici. Štěňata se zase učí koncentraci a zlepšení vztahu mezi psem a jeho pánem.
 

I vy se mnoho dozvíte o svém pejskovi, nejen pozorováním, jak váš pejsek hlavolam řeší, ale i sestavováním a vymýšlením nových hlavolamů pro vašeho čtyřnohého kamaráda.