Kurzy

Info o našich kurzech poslušnosti

MN 1182a

Kurzy probíhají ve skupině čtyř psů na jednoho lektora. Kurz obsahuje vždy 10 lekcí po 45 minutách. Dochází se 1x týdně a nebo 2x týdně, vždy v pravidelných časech a ve stejné dny. Po dochození jednoho kurzu si můžete přikoupit další a další desetihodinové kurzy. Tréninky probíhají v týdnu v ranních, odpoledních i večerních hodinách a sobotní tréninky jsou pouze dopoledne. Vždy je potřeba se do naší školy objednat., buď telefonicky a nebo přes náš přihlašovací formulář

Prosíme všechny zájemce, aby se objednávali co nejdříve. Čekací doba je převážně několik týdnů.

Pokud jste úplný začátečník, pak vstoupíte do základního kurzu. Asi po třiceti lekcích se můžete posunout do mírně pokročilých a po dovršení osmdesáti lekcí se pak posunete mezi pokročilé. Již od mírně pokročilých si můžete vybrat, zda-li se chcete připravovat na závody a zkoušky, nebo si jen zlepšovat poslušnost. Všechno je o dohodě s lektorem. 

Naše škola nabízí i kurzy psích triků. Je zde možnost kombinovat docházku 2x týdně, s tím, že 1x chodíte na poslušnost a 1x na psí triky. Na docházku 2x týdně se pak vztahuje sleva, která je napsaná v ceníku.