Pro naše žáky tu máme nový on-line systém rezervování výcvikových hodin.
Pro naše žáky tu máme nový on-line systém rezervování výcvikových hodin.

Co znamená rezervační systém?

Jedná se o webovou aplikaci, pomocí které se můžeme objednávat na uvolněné hodiny, když někteří z nás nemohou na svou hodinu přijít. Nelze se pomocí ní odhlašovat, svou nepřítomnost musíte hlásit stejně jako doposud přímo lektorce, která vás následně odhlásí z hodiny a tím uvolní hodinu pro ostatní zájemce.

Jak se přihlásím do systému?

Pomocí vašeho emailu a hesla, které vám přišlo emailem.

Jak se přihlásím na volnou hodinu?

Po přihlášení do systému se vám objeví kalendář na 3 týdny dopředu. Hodiny jsou barevně odlišeny, podle toho, zda jsou obsazené, volné, zrušené, již proběhlé apod. – více se dozvíte v legendě pod kalendáři. Hodiny jsou dále rozdělené podle zkušenosti psovodů a jejich psů (začátečníci, pokročilí atd.). Při hlášení na volnou hodinu prosím dodržujte tato doporučená rozřazení, popř. pokud budete mít pochybnosti, raději svou účast zkonzultujte telefonicky s lektorkou.  

Mohu se do rezervačního systému dostat i z telefonu?

Ano, jak webové stránky malenivy.cz, tak i rezervační systém jsou plně responzivní, tj. uzpůsobené pro telefony i tablety.