Pohoda a relax nejen pro psy

Přihlaste sebe a svého pejska na pohodový výcvik u nás!

Novinky a aktuality

20. říjen 2023 17:19
Zkoušky - ZKO Nivy - 1.10.2023

Dne 1.10. 2023 proběhly na naše cvičáku Malenivy zkoušky dle národního a ...

14. září 2023 04:40
Zkoušky - ZKO Nivy - 27.8.2023

Dne 27.8. se v naší psí škole Malenivy konaly zkoušky ZOP- Základní ...

4. srpen 2023 14:59
Dovolená

V termínu 6.-13.8. Je lektorka Nikola na dovolené s pejsky a bude ...

3. červenec 2023 05:19
Výcvik o státních svátcích

Výcvik o státních svátcích Ve dnech 5.-6.7. probíhá na Malenivách výcvik standardně. Těšíme ...

Seznamte se s naším týmem

který společnými silami vycvičil již přes 2000 psů!

Klikněte zde  

Proč cvičit psa

Bezpečnost

Pro pocit čistoty a bezpečí nejen, když máte své dny, ale tak nějak celkově. Vycvičený pes Vás bude poslouchat na slovo a nejen, že nikoho nepokouše, ale když mu obléknete smoking, může obsluhovat vaše hosty na banketu. Až tak bude vycvičený.

Volnost, pohodlí

Ovladatelného psa můžete pustit z vodítka. On si skočí v parku na pivo a vy si můžete přečíst knížku, aniž byste se báli o bezpečenost vaší, psa i vašeho okolí.

Posílení vztahu se psem

Společně strávený čas při výcviku prohloubí vaše pouto a stanou se z Vás nerozluční přátelé. Doporučujeme však rovněž si pořidit lidské přátele, jelikož nechcete být v okolí známí jako ten podivín, co se přátelí se psem.

Jednoduchost

​Cvičit psa je mnohem jednodušší, než cvičit dikobraze. Jestliže nemáte přehnané ambice vycvičit dikobraze, je vycvičení psa přesně pro vás. Nic náročného.

Jak se k nám dostanete

Autem ze Staré Role - Čankov - Otovice - směr na Děpoltovice. Z Otovic je to zhruba 2 km, projedete kolem Kesslu a cca po 0,5 km budete mít po pravé straně cvičák. Z hlavní silnice sjedete na štěrkovou cestu až ke cvičáku. Přímo u cvičáku je možné zaparkovat.

Proč v Malenivách

Profesionální přístup

Cvičením psů se zabýváme přes 15 let, za tuto dobu prošlo úspěšně naším výcvikem přes 2000 psů. Tři psi úspěšně složili státní maturitu a jeden náš psí absolvent přednáší na Oxfordu.

Přátelská atmosféra

Je téměř pravidlem, že v průběhu výcviku vznikají nová přátelství mezi žáky a lektory. Z naší přátelské atmosféry vzešly již tři děti a pět rozvodů.

Krásné a bezpečné prostředí

Hodiny probíhají kousek od Karlových Varů (cca 3 km) v krásném klidném prostředí uprostřed přírody. Celý areál je oplocený, takže nehrozí, že by se do areálu dostal pakůň a ušlapal naše psí studenty nebo návštěvníky. Za celou dobu naší existence se nestalo, že by v areálu někdo zemřel při pádu s horkovzdušným balonem.